Паролі дипломатів для всіх

Шведський хакер оприлюднив в Інтернеті паролі до електронної пошти посольств низки зарубіжних країн.

Посольство Індії на Кубі (Фото: www.indembassyhavana.cu)
Завдяки шведському хакерові дипломатичні служби багатьох країн стали значно відкритішими. (Фото: www.indembassyhavana.cu)
Шведський хакер оприлюднив в Інтернеті паролі до електронної пошти посольств низки зарубіжних країн, зокрема посольства РФ в Швеції й посольства Індії в США, повідомляє індійський телеканал Times Now.

За твердженням телеканалу, використовуючи ці дані, він зміг дістати доступ до листування ряду індійських посольств і держустанов.

Інформацію, що дозволяє будь-якому охочому проглянути листування дипломатів і урядовців з різних країн, розмістив на своєму ресурсі під назвою Deranged Security дехто Дан Еґерстам зі Швеції.

На інтернет-сайті містяться дані про 100 адрес e-mail, зокрема, російського посольства в Швеції, посольства Казахстану в РФ, дипмісій Індії, Узбекистану, Ірану, Монголії, Гонконга, Японії в ряді країн.

У списку є адреса електронної пошти директора індійської Організації оборонних досліджень і розробок, а також Національної оборонної академії Індії й паролі доступу до них, повідомляє телеканал.

Джерела в урядових структурах Індії повідомили Times Now, що працюють над посиленням інформаційної безпеки держустанов. При цьому вони не схильні драматизувати ситуацію, оскільки індійські міністерства не використовують електронну пошту для передачі конфіденційної інформації, сказало джерело.

Телеканалу вдалося зв'язатися з хакером, який розповів, що зайнявся зломом всього місяць тому і робить це, "аби повідомити людей про діри в безпеці".

"Зазвичай я зв'язуюся з зацікавленою стороною й пояснюю, що треба виправити", - повідомив власник ресурсу.

За його словами, зламати погано захищену електронну пошту "може будь-хто з будинку всього за дві хвилини".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: