Партія Ангели Меркель оголосила про створення коаліції

Угода стала результатом багатогодинних переговорів між партіями. Гідо Вестервелле, як і очікувалося, одержить портфель міністра закордонних справ.

Блок ХДС/ХСС, очолюваний канцлером ФРН Ангелою Меркель, і Вільна демократична партія на чолі з Гідо Вестервелле уклали угоду про створення коаліції.

Угода стала результатом багатогодинних переговорів між партіями, які завершилися лише близько 02:00 за місцевим часом 24 жовтня.

ХДС/ХСС та Вільній демократичній партії вдалося досягти домовленості щодо ключового питання - зниження податків, розповів голова ХСС Хорст Зеехофер.

Вирішено, що податки в 2011-2013 роки будуть знижені на 24 млрд євро, що більше, ніж пропонувала Меркель, але менше, ніж розраховував Вестервелле.

Після завершення переговорів, за підсумками яких було підписано угоду про коаліцію, Меркель і Вестервелле разом вийшли до чекали їх журналістам, проте не стали давати ніяких коментарів.

Повністю складу коаліційного уряду поки не повідомляється, проте відомо, кому дістануться ключові пости.

Гідо Вестервелле, як і очікувалося, одержить портфель міністра закордонних справ. Вольфганг Шойбле, який представляє блок ХДС/ХСС, стане міністром фінансів, а пост глави Міноборони ФРН дістанеться Райнеру Брюдерле з Вільної демократичної партії.

Нагадаємо, що ХДС/ХСС та Вільна демократична партія на виборах до парламенту, що відбулися 27 вересня, отримали з урахуванням так званих додаткових мандатів 332 місця, що дозволило їм сформувати коаліційний уряд.

Читайте також:

У Німеччині і Португалії проходять парламентські вибори

Німеччина дала "зелене світло" ратифікації Лісабонської угоди

Німеччина пообіцяла Україні європейське щастя вже цього року

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: