Партія Берлусконі програла вибори у ключових містах Італії

Після підрахунку більшої частини голосів стало зрозуміло, що в обох містах партія "Народ свободи" зазнає поразки.

В Італії завершилися часткові адміністративні вибори, другий тур яких розпочався у неділю у низці італійських провінцій і більш ніж у 80 містах, включаючи Мілан і Неаполь.

Виборчі дільниці були відкриті півтора дні - з 8.00 неділі до 15.00 понеділка. Повторно проголосувати були запрошені жителі тих міст, в яких не вдалося вибрати мера у першому турі голосування, яке відбувалося 15 і 16 травня.

Окрім Мілану і Неаполя, нових градоначальників вибирали, зокрема, у Ріміні, Новарі, Варезі, Ровіго, Гроссето, Трієсті і Кальярі.

Головна увага як політичних сил, так і засобів масової інформації, була прикута до перших двох міст, оскільки саме голосування у Мілані і Неаполі багатьма розцінюється як тест на довіру нинішньому уряду, а також самому прем'єр-міністру Італії Сільвіо Берлусконі і його партії "Народ свободи".

Після підрахунку більшої частини голосів стало зрозуміло, що в обох містах партія "Народ свободи" зазнає поразки. У Мілані мером стане представник лівої партії Джуліано Пісапія, що набрав близько 55% голосів. Його суперник від партії Берлусконі - Летиція Моратті - набирає близько 46% голосів.

У Неаполі, найімовірніше також переможе кандидат від опозиційних сил, член партії Італія цінностей Луїджі Де Маджістріс, який може набрати до 55% - майже на 10% більше, ніж його суперник з партії Берлусконі Джанні Леттьєрі.

Зазначимо, що Мілан для партії "Народ свободи" був дуже важливим містом, оскільки звідти Сільвіо Берлусконі почав розбудовувати свою багатомільярдну бізнес-імперію.

Нещодавно італійський прем'єр заявив, що Мілан не може перетворитися на циганський табір.

Читайте також:

Італійський телеканал оштрафували за надмірне згадування Берлусконі

Берлусконі програє вибори в Італії лівоцентристській опозиції

Берлусконі вибрав собі нового наступника

ВідеоПартія Берлусконі програла вибори у ключових містах Італії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: