Партія Нетаньягу не змогла перемогти на повторних виборах в Ізраїлі – екзитполи

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Жодна з партій не отримає більшість у Кнесеті.

Партія прем'єрміністра Ізраїлю Беньяміна Нетаньягу не змогла отримати більшість на повторних виборах до Кнесету – ізраїльського парламенту.

Про це повідомляє Haaretz із посиланням на три екзитполи.

Згідно з опитуваннями, партія "Лікуд", яку очолює Нетаньягу, отримає від 31 до 33 місць у парламенті, а "Кахоль-Лаван" Бенні Ганца – від 32 до 34.

Правоцентристський блок на чолі з Нетаньягу може розраховувати на 54-57 місць у Кнесеті, а лівоцентристський блок Бенні Ганца – до 58 місць.

Таким чином, жодна з партій не отримає більшість у Кнесеті, для якої необхідно мати 61 місце. Хто формуватиме парламентську коаліцію та уряд, має визначити президент Ізраїлю Реувен Рівлін. 

Остаточні результати виборів очікуються у середу, 18 вересня, у другій половині дня.

Нагадаємо, в Ізраїлі вперше в історії відбулися повторні вибори до Кнесету. Це сталося після того, як після дострокових парламентських виборів, що відбулися у квітні, Беньямін Нетаньягу не зміг сформувати коаліцію з ультраправими, і Кнесет вирішив саморозпуститися.

Відео В Ізраїлі під час з'їзду партії прем'єр-міністра Нетаньягу стався ракетний обстріл

Політикам довелося ховатися в укриття. На щастя, минулося без потерпілих. Коли снаряди перехопили - партійці повернулися до зали, де Беньямін Нетаньягу оголосив про плани анексувати західний берег річки Йордан після виборів.  

В Ізраїлі під час з'їзду партії прем'єр-міністра Нетаньягу стався ракетний обстріл

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції