Партія Путіна відмовилась від теледебатів

"Єдина Росія" скористалася гарантованою законом можливістю відмовитися від участі в теледебатах і використати час на агітацію.

план Путіна
Lenta.ru
Замість теледебатів Воробйов запропонував продовжити дискусію з опонентами на "альтернативних майданчиках".
Партія "Єдина Росія" скористалася гарантованою законом можливістю відмовитися від участі в теледебатах і згаяти ефірний час на агітацію, пише у вівторок газета "Ведомости".

Нагадаємо, у вівторок в Центрвиборчкомі повинне пройти жеребкування безкоштовного ефірного часу, який буде надано партіям для агітації в останній місяць перед виборами. Половина цього часу відводиться на демонстрацію агітаційних матеріалів, ще половина - на дебати.

Проте в "Єдиній Росії" вважали за краще не брати участь в жеребкуванні і "більш повно донести програму партії до виборця" через рекламні ролики. 

Член ЦВК Майя Грішина підтвердила отримання Центрвиборчкомом відповідного звернення єдиноросів у встановлений законом термін.

За словами керівника центрального виконкому партії Андрія Воробйова, передвиборне завдання полягає в тому, щоб "роз'яснити виборцям суть плану Путіна і звернутися до виборців з проханням підтримати лідера країни".

Замість теледебатів Воробйов запропонував продовжити дискусію з опонентами на "альтернативних майданчиках".

Тим часом, замісник голови ЦК КПРФ Вадим Мельников вважає дії єдиноросів спробою "зірвати дебати як жанр". На його думку, необхідно перебудувати стратегію дебатів під приховану полеміку з "Єдиною Росією".

Політолог Олександр Кинєв вважає, що відмова від дебатів знижує інтерес до виборів і явку виборців.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: