Партія Путіна звільнила винних у поразці на місцевих виборах

"Єдина Росія" підвела підсумки виборів: четверо секретарів парторганізацій звільнені, одна людина отримала заохочення.

Президія генради "Єдиної Росії" підвела підсумки роботи партії на виборах регіональних парламентів у березні. Хоча партія у всіх виборчих регіонах набрала депутатську більшість, в деяких із суб'єктів показники голосування виявилися нижчими від тих, на які розраховували єдинороси.

Заяви про звільнення за власним бажанням написали керівники чотирьох з восьми партійних осередків, які відповідали за вибори в своєму регіоні, - це Сергій Іванченко (Хабаровський край), Віктор Шептій (Свердловська область), В'ячеслав Дубровін (Калуга), Олексій Дудич (Курганська область).

Як пояснив голова уральського міжрегіонального ради партії Ігор Барінов, саме недоробки Шептія і Дудіча призвели до не найвищого результату на виборах. Він підкреслив, що, наприклад, Дудич сам програв одномандатний округ "Справедливої Росії".

Єдиною, хто отримав заохочення за роботу на виборах, виявилася в. о. секретаря воронезького обласного відділення партії Ірина Транькова.

Після голосування представники керівництва "Єдиної Росії" публічно зайняли узгоджену позицію: партія покращила свої результати чотирирічної давнини і задоволена цими показниками.

Задоволення від виборів вперше за останній час висловили й інші партії, представлені в Держдумі, - ЛДПР, КПРФ, "Справедлива Росія", які в середньому отримали більше голосів, ніж, наприклад, у жовтні минулого року.

Читайте також:

Партія Путіна провалилася на місцевих виборах в Росії

У Кремлі формують нову партію під керівництвом дочки Єльцина

Мєдвєдєв хоче модернізувати партію Путіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: