Партія Саакашвілі перемогла на місцевих виборах у Грузії

За попередніми даними, "Єдиний національний рух" отримав 65,57% голосів. На другому місці з 11,91% - Християнсько-демократичне об'єднання.

Правляча партія "Єдиний національний рух" перемогла на виборах до органів місцевого самоврядування на всій території Грузії за пропорційною системою.

Про це свідчать попередні дані, опубліковані на офіційному сайті Центрвиборчкому.

Дані щодо голосування опрацьовано з усіх 3694 виборчих ділянок в Грузії. Всього по країні буде сформовано 64 сакребуло. Місця в них будуть поділені між партіями і блоками, які подолали 5-відсотковий бар'єр за пропорційною системою, згідно з чинним законодавством країни. Виняток становить сакребуло Тбілісі, де встановлено 4-відсотковий бар'єр.

Остаточні результати виборів будуть оголошені 23 червня.

За попередніми даними, "Єдиний національний рух" отримав 65,57% голосів. На другому місці з 11,91% - Християнсько-демократичне об'єднання, яке провідні непарламентські опозиційні сили вважають сателітом правлячої партії.

"Альянс для Грузії" екс-посла Грузії в ООН Іраклія Аласанія, який об'єднує партію "Аласанія", Республіканську партію, політичне об'єднання "Нові праві" і партію екс-голови МЗС Грузії Саломе Зурабішвілі "Шлях Грузії" опинився на третьому місці з 9,19%.

Блок "Національна рада", до якого входять три опозиційні політичні організації, зокрема, рух "За справедливу Грузію" екс-прем'єра Грузії Зураба Ногаїделі, "Консервативна партія" і політичне об'єднання "Партія народу", набрав 6,91% голосів.

Рух "Промисловість врятує Грузію" отримав лише 4,25% і тому не подолав виборчий бар'єр. Решта політичних суб'єкти набрали менше як 1% голосів.

Нагадаємо, вибори до представницьких органів місцевого самоврядування - сакребуло - пройшли в Грузії 30 травня. В цей день в країні також пройшли проміжні парламентські вибори. Усього у виборах взяли участь 17 політичних суб'єктів, з них 3 блоки і 14 партій.

Читайте також:

Вибори в Грузії: Саакашвілі привітав однопартійців з перемогою

На виборах у Грузії лідирують кандидати від партії Саакашвілі

У Грузії почалися муніципальні вибори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: