Партія Терези Мей зазнала нищівної поразки на місцевих виборах у Великій Британії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Консерватори не дорахувалися понад 1300 депутатів.

Консервативна партія, яку очолює прем'єр-міністерка Великої Британії Тереза Мей, втратила понад 1300 депутатів у місцевих радах після виборів, які відбулися в Англії та Північній Ірландії. "Торі" втратили контроль над 49 із 248 місцевих рад.

Про це повідомляє Sky News.

Через такі результати Мей зіткнулася з гнівом з боку однопартійців. Під час конференції консерваторів один з членів партії закричав: "Чому ви не подасте у відставку? Ми не хочемо вас".

Голова британського уряду зі свого боку зізналася, що результат виборів став "дуже складним" для її партії.

Результати виборів також були невтішними і для головної опозиційної Лейбористської партії. Очолювана Джеремі Корбіном політсила втратила шість місцевих рад і 86 депутатів.

Найбільшими переможцями місцевих виборів стали ліберальні демократи – вони отримали контроль над 12 радами та провели до місцевих органів влади 704 депутати. "Зелені" та незалежні кандидати також мали успіх на виборах.

ВідеоТереза Мей звільнила очільника Міністерства оборони через витік інформації про плани уряду

Тереза Мей звільнила Гевіна Вільямсона через скандал навколо витоку інформації. Наприкінці квітня ЗМІ дізналися про суперечливе рішення британської влади співпрацювати з китайською компанією для створення в країні мобільної мережі п'ятого покоління. Щоби з'ясувати, хто винен у поширенні секретної інформації, члени команди прем'єра провели розслідування.  

Тереза Мей звільнила очільника Міністерства оборони через витік інформації про плани уряду

Нагадаємо, 23 червня 2016 року у Великій Британії відбувся референдум щодо виходу країни зі складу Європейського Союзу. "За" проголосувало 51,9% осіб, "проти" – 48,1%. За попередніми домовленостями,  процес виходу мав завершитися 29 березня. 21 березня 27 країн ЄС схвалили на саміті відтермінування Brexit на підставі двох можливих сценаріїв: до 12 квітня або до 22 травня.

Останній мав би відбутися за умови, що запропонована прем'єр-міністром Великої Британії Терезою Мей угода про вихід буде підтримана парламентом. 29 березня парламент країни її відхилив. Наразі Британія має залишити блок до 12 квітня.  

Раніше Тереза Мей заявила, що піде з посади голови уряду, якщо більшість депутатів палати громад ратифікують її договір про умови виходу Британії з ЄС, який вона погодила з Брюсселем у листопаді. 

Як відбувається вихід Великої Британії зі складу ЄС, дивіться в інтерактивній інфографіці. 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції