Жириновський вважає перехід на літній час змовою проти росіян

Переведення годинника, яке відбувається двічі в рік, збиває біоритми росіян.

ЛДПР пропонує перевірити, чи не є "світове закулісся" автором введення в Росії сезонного переведення часу спеціально для того, щоб "збивати біоритми" росіян.

З критикою переведення годинника, яке відбувається двічі в рік, - в останні вихідні жовтня і березня, виступив на пленарному засіданні Держдуми депутат від фракції ЛДПР Сергій Абельцев.

"Переведення часу - це мільйони тих, хто запізнився на роботу, це мільйони збитих біоритмів", - сказав Абельцев. "Пора з`ясувати, кому належить ця безглузда ідея, і чи не є ця ідея складовою частиною змови світового закулісся проти нашої багатостраждальної Батьківщини", - сказав депутат.

Системою переходу на "літній час" сьогодні користуються більше 110 країн світу.

В той же час, у російських медиків і вчених нема єдиної думки про вплив переведення стрілок на організм і здоров`я людини. За даними одних досліджень, біологічний годинник людини має період в 25 годинам, і в добі нам не вистачає однієї години. На цьому фоні різниця в одну годину практично не відчувається.

Інші експерти називають перехід на "літній час" шкідливим для літніх людей, у яких може з`являтися безсоння і виникати депресія. Психіатри ж вважають, що істотного впливу на психічне здоров`я переведення стрілок не робить.

Читайте також:

Країна хронічно втомлених громадян

На Волині вивели справжню формулу кохання

Жириновський вимагає забрати рекламу "Кока-коли" з Держдуми Росії

Жириновський пропонує бомбити Київ та прогнозує розпад України
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: