Партії Ізраїлю заявили про порушення на виборах

На виборах до парламенту Ізраїлю вже помічено 68 порушень. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Партії, що беруть участь в загальних виборах в Ізраїлі, подали в Центрвиборчком вже 68 скарг на виявлених ними різного роду порушення.

Так, один з активістів лівої партії "Мерец" виявив на виборчій ділянці в Єрусалимі бюлетень, на звороті якого було написано ім'я лідера правої партії "Наш будинок - Ізраїль" (НБІ) Авігдора Лібермана. Такі бюлетені вважаються недійсними.

В той же час в самому НБІ поскаржилися, що бюлетені з назвою їх партії на багатьох діляницях просто закінчуються, і людям, що підтримують партію, доводиться не голосувати зовсім або віддавати свій голос іншим партіям.

У правлячій центристській партії "Кадіме" відзначають, що на багатьох дільницях бюлетені з назвою їх партії намагаються зіпсувати.

Вибори в Ізраїлі проходять за дещо відмінною від традиційної схемі. У кабінці для голосування лежать різні бюлетені з позначенням символіки і назвою партій. Кожній політичній силі відповідає своя стопка. Виборець обирає бюлетень тієї партії, яку він бажає підтримати, кладе його в конверт і опускає запечатаний конверт в урну для голосування.

Мінусом цієї схеми є її уразливість для порушень: залишаючись в кабінці, людина може зіпсувати або понести з собою бюлетені тієї партії, яку вона не підтримує.
Поліція обіцяє розібратися у всіх випадках протизаконних дій на вибіркових дільницях.

За останніми даними, до другої години дня за близькосхідним часом явка виборців склала більше 34%.
Згідно опитувань громадської думки, на перемогу у виборах можуть розраховувати дві партії - "Кадіма" і "Лікуд". На третьому за популярністю місці йде НБІ, за ним - ліва "Авода".

Парламентські вибори розпочалися у вівторок в Ізраїлі, за їх підсумками буде також сформовано уряд і призначений новий прем'єр-міністр.

Всього в ізраїльському Кнесеті 120 місць. Правляча коаліція повинна володіти більшістю як мінімум у 61 мандат.

Майже 5,3 мільйона виборців голосують на 9,5 тисяч дільницях, які відкриті по всій країні з 7.00 до 22.00 за місцевим часом.

Читайте також:
В Ізраїлі розпочалися парламентські вибори
В ізраїльського посла в Швеції жбурнули черевиком
ХАМАС може оголосити про перемир'я з Ізраїлем після виборів

ВідеоПартії Ізраїлю заявили про порушення на виборах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: