Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Партію кокаїну з символікою "Єдиної Росії" оцінили в 100 млн євро

Поліція з’ясовує, чи причетна Москва до наркотиків.

У Бельгії знайшли наркотики, загорнуті в пакунки з логотипом найбільшої російської політичної сили "Єдина Росія". Вантаж виявили в порту міста Гент, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Загалом, ми знайшли 1903 пакети, у кожному близько кілограма кокаїну. Тобто, тут знайдено майже дві тонни кокаїну – найбільший вантаж, який ми знаходили в Генті", - розповів представник поліції Патрік Віллокс. Контейнери, де було сховано наркотик, прибули з Бразилії. "Щодо вартості вантажу – на чорному ринку вона становить близько ста мільйонів євро", - заявив Віллокс.

Відео У Бельгії виявили партію наркотиків з емблемою " Єдиної Росії"

Триколор на кокаїні. У Бельгії знайшли наркотики, загорнуті у пакунки з логотипом "Єдиної Росії" - найбільшої російської політичної сили. Вартість знахідки сягає ста мільйонів євро. ТСН дізнавалася, чи вбачають бельгійські правоохоронці у кокаїновій справі російський слід. 

У Бельгії виявили партію наркотиків з емблемою " Єдиної Росії"

Чи означає логотип "Єдиної Росії", що до обігу наркотиків причетна Москва, у бельгійській поліції не кажуть, але припускають, що малюнок може вказувати на тип зілля чи його виробника. Правоохоронці вже розпочали масштабне розслідування, щоби з'ясувати, хто ж стоїть за кокаїновим рейсом.

Росія вже потрапляла в наркотичний скандал у тій-таки Південній Америці. На кадрах, знятих цього тижня, видно, як у присутності міністра безпеки Аргентини та російського посла поліція спалює 400 кілограмів кокаїну, котрий знайшли в школі при російському посольстві два роки тому. Наркотики було запаковано у 12 валіз, які мали доправити адресату. Аргентинська поліція замінила кокаїн на борошно і обладнала валізи сигналами GPS. Виявилося, що багаж прибув до Москви – мало того, везли кокаїн літаком спецзагону "Росія", який перевозить перших осіб держави.

Свою причетність до нарко-скандалу Москва заперечила, а інформацію, що валізи із зіллям везли дипломатичним літаком, назвала брехнею. Кокаїн у притаманній собі манері Росія приписала звільненому технічному працівнику амбасади. Однак аргентинську поліцію ці пояснення не вдовольнили – у відкритому нею кримінальному провадженні проходять шестеро людей, серед яких і працівники російської дипмісії.

Кореспондент ТСН Катерина Федорченко

Залиште свій коментар

Вибір редакції