Партію Путіна звинуватили у підробленні фото з місця пожежі

"Єдину Росію" запідозрили у редагуванні фотографії, що ілюструє один з матеріалів на сайті партії. Згодом це фото зникло з сайту.

фотошопне фото
Те саме фото
"Єдину Росію" запідозрили у редагуванні фотографії, що ілюструє один з матеріалів на сайті партії. Фотомонтаж був застосований щодо фотографії, на якій зображені Воронезькі єдинороси, які нібито допомагають у ліквідації літніх пожеж 2010 року.

Матеріал, проілюстрований фотографією, був розміщений на сайті партії 2 серпня. У замітці стверджується, що Воронезьке відділення "Єдиної Росії" активно бере участь у залученні коштів для постраждалих від пожеж, а учасники партійних молодіжних рухів навіть допомагають співробітникам МНС в боротьбі з вогнем.

Для наочності матеріал проілюстрований фотографією, на якій зображено чотири молодих людини, які розгрібають в диму лісові завали.

Як пише у своєму ЖЖ-щоденнику блогер avmalgin, люди на фотографії не мають ніякого відношення до лісових пожеж 2010 року. Переглянувши службову інформацію файлу зображення, ЖЖ-юзер прийшов до висновку, що фотографія була зроблена ще два роки тому, а дим "примальовували" до неї 31 липня 2010 за допомогою фотошопу.

Згодом це фото зникло з сайту, однак блогер встиг зробити скріншот сторінки. У воронезькому відділенні "Єдиної Росії" ситуацію з фотомонтажем не коментують.

Читайте також:

У селі блогера після нецензурного листа Путіну повісили ринду

Російський блогер пояснив Путіну, що "в країні: пи***ць", і отримав відповідь

Українські блогери розпочали акцію "Хочу на допит в СБУ"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: