Гілларі Клінтон заявила, що партнери Трампа допомогли Росії втрутитися у вибори 2016 року

Проте, колишня кандидатка у президенти стверджує, що не збирається висувати жодних претензій.

Колишня кандидатка у президенти США Гілларі Клінтон говорить, що зараз переконана у тому, що партнери її суперника Дональда Трампа допомагали Росії втрутитися у президентські вибори 2016 року.

Про це повідомляє USA Today.

"Там, безумовно, було спілкування, і там, безумовно, було певне порозуміння, – сказала Клінтон у понеділок, 11 вересня, в інтерв'ю про свою нову книгу "Що сталося". – Бо я не сумніваюсь у тому, що Путін хотів, щоб я програла, і хотів, щоб Трамп переміг. І я не сумніваюсь у тому, що між Трампом та його операцією з російськими грошима є сум'яття фінансових відносин. Я не сумніваюся, що кампанія Трампа та інші партнери справді працювали, щоб приховати свої зв'язки з росіянами".

"Я переконана в цьому. Я вірю у правопорядок і вірю у свідчення, тому я не збираюся йти і висувати всілякі жахливі претензії. Але якщо подивитися на те, що ми дізналися з моменту виборів, це досить тривожно", – заявила Клінтон.

Інтерв'ю відбулося у їдальні ранчо, яке вона та її чоловік, колишній президент Білл Клінтон, купили у серпні поруч зі своїм великим будинком. Будинок став притулком протягом місяців після виборів, коли Клінтон програла. Тут вона написала більшу частину книги на красивому дерев'яному столі під знаменем суфрагета, що висить над каміном. Мемуари з 495 сторінок, опубліковані у вівторок, 12 вересня, видавництвом "Саймон і Шустер", частково є свідченням того, що вона відчувала, частково її аналізом того, що трапилося і чому.

ВідеоГілларі Клінтон презентувала свою книгу

Клінтон каже, що вона бере на себе відповідальність за недоліки своєї кампанії, звинувачуючи себе за дорогі виступи на "Уолл Стріт", вигадливу риторику, яку шахтарі розглянули як напад на їхні життєві шляхи, і хибне рішення використовувати приватний сервер електронної пошти як державний секретар. Вона визнає, що неправильно інтерпретувала глибину гніву і розчарування виборців.

Нагадаємо, у червні один із сенаторів звернувся до американських спецслужб з проханням розсекретити деталі втручання РФ у президентські вибори в Сполучених Штатах. Нещодавно директор ФБР заявив, що Трамп не втручався в розслідування.

Залиште свій коментар