Парубій сподівається на рішення США щодо виділення летального озброєння Україні до кінця року

На його думку, рішення може бути позитивним або негативним.

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій сподівається, що адміністрація США прийме рішення про надання оборонної зброї Україні до кінця нинішнього року, яке може бути як позитивним, так і негативним.

Про це пише Укрінформ.

Він наголосив, що питання зброї для України вже не є закритою темою в адміністрації, по ньому знову ведуться дискусії.

"І я сподіваюся на позитивне рішення стосовно надання Україні летального озброєння, в першу чергу, протитанкових комплексів "Джевелін"", - зазначив Парубій. Відповідаючи на уточнююче запитання щодо термінів, коли, на його погляд, ці дискусії можуть дійти логічного висновку, український спікер зазначив, що не хотів би називати конкретних дат.

"Але я думаю, що рішення мало би бути прийнято до кінця цього року… Рішення, яке б воно не було – чи позитивне, чи негативне – але я думаю, це дискусія кількох місяців, і восени ми зможемо вийти на кінцеве рішення з цього приводу", - зауважив спікер українського парламенту.

Нагадаємо, що раніше генеральний прокурор США Джефф Сешнс, який під час виборчої кампанії мав впливові позиції в Республіканській партії, заперечив свій вплив на зміну політичної платформи республіканців щодо ненадання Україні оборонної зброї.

ВідеоСША може надати Україні летальну зброю

Залиште свій коментар