ПАРЄ екстрено направляє делегацію до Грузії

Прес-служба ПАРЄ повідомила про екстрений візит доповідачів по Грузії до Тбілісі.

Доповідачі по Грузії комітету моніторингу Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) відвідають Тбілісі з екстреним візитом 9 -11 листопада, ідеться в повідомленні прес-служби організації.

Два доповідачі моніторингового комітету ПАРЄ Матіаш Еорсі та Кастріот Ісламі мають намір вивчити ситуацію в Грузії, власті якої розігнали в середу мітинг опозиції, застосувавши сльозоточивий газ, гумові кулі і водомети.

У повідомленні прес-служби наголошується, що доповідачі мають намір зустрітися з представниками офіційних властей, парламентської більшості та опозиції, послами, акредитованими в Грузії та керівниками ЗМІ.

Як раніше повідомило РІА "Новости" джерело в Асамблеї, доповідачі "мають намір розібратися з поточною ситуацією на місці". Йому важко було сказати, чи буде підготовлений який-небудь документ за підсумками цього візиту.

Президент Грузії Михайло Саакашвілі у зверненні до нації в середу обвинуватив російські спецслужби в причетності до дій опозиції та оголосив про висилку з Грузії декількох російських дипломатів. Крім того, він оголосив про введення надзвичайного стану в країні строком на 15 днів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: