ПАРЄ: епідемії свинячого грипу не було

За даними ПАРЄ, кількість підтверджених жертв AH1N1 по всьому світу виявилася навіть меншою, ніж при звичайних сезонних епідеміях грипу.

Комісія з охорони здоров'я Парламентської асамблеї Ради Європи звинуватила Світову Організацію Охорони здоров'я в необгрунтованому роздуванні паніки навколо грипу AH1N1.

З такою заявою, що спирається на незалежні дослідження, виступили представники комісії ПАРЄ.

Згідно з доповіддю ПАРЄ, пандемії грипу AH1N1 не було - кількість підтверджених жертв AH1N1 по всьому світу виявилася навіть меншою, ніж при звичайних сезонних епідеміях грипу.

Фахівці ПАРЄ заявили, що викликана ВООЗ паніка призвела до перезавантаження лікарень і розбазарювання коштів з держбюджетів.

А "Британський медичний журнал" прямо звинувачує ВООЗ у корупції. За даними видання, багато експертів Всесвітньої Організації мали фінансові зв'язки з фармацевтичними компаніями.

І не виключається, що про пандемію було оголошено саме під тиском виробників ліків.

Держави світу витратили мільярди доларів на запаси вакцини, більша частина якої так і залишилася незвикористаною.

Нагадаємо, що Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) відмовилася визнати завершення пандемії грипу H1N1. Після консультацій з незалежними експертами керівництво ВООЗ вирішило не знижувати максимальний, шостий рівень епідемічної небезпеки інфекції.Згідно з висновком комісії, моніторинг захворюваності на грип H1N1 слід продовжити, а також проведення заходів щодо профілактики інфекції.

Читайте також:

ВООЗ: "свинячий грип" повернеться

ВООЗ: світові дуже пощастило, що свинячий грип не мутував

Більше 300 людей на круїзному лайнері в США вразила епідемія невідомого вірусу

Білл Гейтс виділив 10 мільярдів доларів на вакцини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: