ПАРЄ відклала надання повноважень російській делегації і встановить, чи є в ній депутати із Криму

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Таким чином, у середу РФ повноцінно до ПАРЄ не повернеться.

Регламентний комітет ПАРЄ ухвалив рішення надіслати звернення до Венеційської комісії для визначення, чи є у російській делегації депутати з анексованого Криму, таким чином відтермінувавши повноцінне повернення РФ до ПАРЄ.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав член української делегації Володимир Ар’єв.

"Трохи попсували свято росіянам. Регламентний комітет ПАРЄ визнав, що заперечення повноважень російської делегації з процедурних причин залишається в силі і одноголосно надіслав до Венеційської комісії на вивчення питання: чи є депутатами ті, хто обрані в російський парламент за допомогою голосів Криму в одномандатному окрузі РФ (за партійними списками)", - заявив він.

За словами Ар’єва, таким чином повноцінного повернення РФ до ПАРЄ у середу, 26 червня, не відбудеться.

Штош. Трохи попсували свято росіянам. Регламентний комітет ПАРЄ визнав, що заперечення повноважень російської делегації...

Опубліковано Volodymyr Ariev Середа, 26 червня 2019 р.

Цю інформацію також підтвердив ще один член української делегації Леонід Ємець.

"Підставою є, серед інших, те що депутати Держдуми Росії були обрані, зокрема за рахунок вкрадених голосів з анексованого Криму. І тому є питання чи є вони повноважними депутатами з точки зору міжнародного права", - пояснив він.

Росія повернулась в ПАРЄ, але не зовсім. За моєю інформацією, щойно, Регламентний комітет ПАРЄ, визнав що є достатньо...

Опубліковано Леонідом Ємцем Середа, 26 червня 2019 р.

Водночас, ще один український депутат Олексій Гончаренко повідомив, що моніторинговий комітет ПАРЄ провалив усі поправки, які дозволяли лишити частину санкцій на російській делегації.

Мониторинговый комитет ПАСЕ провалил все поправки, предусматривавшие санкции в отношении российской делегации. Страсбургский сговор продолжается ((( Последний бой будет сейчас в зале Ассамблеи

Опубліковано Алексеєм Гончаренком Середа, 26 червня 2019 р.

Нагадаємо, Парламентська асамблея Ради Європи вночі проти 25 червня підтримала резолюцію, яка змінює санкційний механізм. У цьому ж документі запрошують Росію повернутися до роботи у ПАРЄ без обмежень права голосу. 118 делегатів проголосували за, 62 - проти, ще 10 утрималися. Перед цим ПАРЄ відхилила понад 200 поправок, які підготувала українська делегація задля блокування повернення російської делегації до цієї організації.

У ПАРЄ проголосували за зняття обмежень щодо делегації РФ, які були запроваджені у квітні 2014 року. Рішення про повернення до ПАРЄ дозволить Росії провести до асамблеї щонайменше чотирьох санкційних депутатів. Вони зможуть обійти обмеження, запроваджені проти них в ЄС через агресію Росії на сході України.

Наразі відомо, що Міністерство закордонних справ України відкликало посла з Ради Європи для консультацій. За словами очільника МЗС, рішення про повернення Росії було формально ухвалене ще до президентських виборів в Україні, а тому у цьому не варто звинувачувати чинного президента Володимира Зеленського або колишнього – Петра Порошенка. Крім того, українська делегація припиняє свою участь у літній сесії. Виняток - заперечування повноважень російської делегації. Рішення про повноваження і подальшу участь буде ухвалювати парламент.

ВідеоУ Страсбурзі проведуть голосування щодо оскарження роботи росіян у ПАРЄ

Напередодні цю процедуру ініціювали представники України та Грузії. Остаточне рішення щодо цього питання мають оголосити у другій половині дня сьогодні - тоді ж обиратимуть нового генсека Ради Європи. За повернення Росії до ПАРЄ євродепутати проголосували учора.  

У Страсбурзі проведуть голосування щодо оскарження роботи росіян у ПАРЄ

Залиште свій коментар

Вибір редакції