Пасажир "Булгарії": одна дитина із замкнутих в ігровій кімнаті змогла врятуватися

Пасажир "Булгарії" розповів, що один з хлопчиків, який був в ігровій кімнаті, зміг розбити ілюмінатор і вибратися назовні, коли корабель уже йшов на дно.

Пасажири, які вижили під час катастрофи теплохода "Булгарія" на Волзі, розповіли, що щонайменше одній дитині вдалося вирватися із заблокованої ігрової кімнати і врятуватися.

"Один з хлопчиків, який перебував в ігровій кімнаті, зумів-таки розбити вікно, виплисти і врятуватися. Сам я цього не бачив, мені розповів хтось із товаришів по нещастю", - сказав журналістам один з колишніх пасажирів "Булгарії".

ОЧЕВИДЕЦЬ: ТЕПЛОХІД ТОНУВ ПІД МУЗИКУ, ЯК У ФІЛЬМІ ЖАХІВ

Чоловік розповів, що за кілька хвилин до трагедії до дитячої кімнати на другій палубі зібрали близько 30 дітей, яким дозволили пограти. "Боюся, що багато з них загинули", - вважає він.

Очевидець припустив, що якщо вікно було розбите, то після швидкого занурення вода хлинула всередину, а потім дітей, які були в кімнаті, винесло у річку. Нагадаємо, теплохід був дуже старим і потонув буквально за кілька хвилин.

Інших підтверджень факту порятунку дитини з дитячої кімнати немає. Разом з тим раніше надходила інформація, що двом чоловікам і одному хлопчикові, справді, вдалося самостійно вирватися з "Булгарії" і дістатися до берега, де їх підібрали поліцейські.

У МНС Росії зазначили, що досі не мають точних даних про кількість дітей на борту затонулого корабля.

"Ми шукаємо їх, і у нас ще час є. Ми думаємо, що відомості про кількість дітей будуть надходити ще протягом найближчої доби", - повідомив заступник міністра Олександр Чупріян.

Він заявив, що рятувальники виходять з попередніх даних про 208 пасажирів на борту. "Будемо працювати доти, поки не переконаємося, що всі тіла знайдені", - додав він.

В оперативному штабі МНС повідомили, що інформація про загибель 50 дітей у музичному салоні "Булгарії" не підтвердилася.

Водолази повністю оглянули це приміщення і не знайшли 50-ти тіл. Утім, скільки саме було виявлено трупів, рятувальники не уточнили/

Нагадаємо, двопалубний теплохід "Булгарія", побудований в 1955 році у Чехословаччині, затонув 10 липня на Куйбишевському водосховищі на території Татарстану в 3 км від берега.

Теплохід здійснював дводенний круїз за маршрутом Казань-Болгар-Казань.

На момент катастрофи на борту судна перебували, за різними даними, від 192 до 208 осіб. Врятувати вдалося лише 79 людей. Уже підняті тіла 100 загиблих.

За розповідями очевидців, катастрофа нагадувала фільм жахів: теплохід тонув під безперервну музику, посеред плями мазуту, в якому борсалися люди, намагаючись вижити. А тим, кому пощастило вилізти з води, боролися за місця на рятувальному плоту.

Більше про катастрофу на Волзі читайте тут

Читайте також:

У каюті сім'ї, якій вдалося врятуватися з "Булгарії", не зачинялося вікно

Капітан теплоходу "Булгарія", рятуючи пасажирів, загинув разом з сім’єю

Очевидець катастрофи на Волзі: теплохід тонув під музику, люди борсалися в мазуті

Названо основні версії катастрофи теплохода "Булгарія"

ВідеоРосіяни в жалобі за загиблими на Волзі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: