Застряглі без світла і туалету пасажири підняли бунт на круїзному лайнері. Їх заспокоїли безкоштовною випивкою

В результаті зупинки двигунів, припинилося електропостачання, харчові раціони пасажирів довелося обмежити, не працювали також туалети.

1700 пасажирів круїзного судна Opera, електронна система управління якого вийшла з ладу в Балтійському морі, підняли заколот, обурившись погіршенням побутових умов і відсутністю інформації про те, що трапилося.

В результаті відмови електроніки зупинилися дизельні двигуни, припинилося електропостачання, харчові раціони пасажирів довелося обмежити, не працювали туалети.

Лайнер Opera відправився в десятиденний круїз 7 травня через британський порт Саутгемптон з 1700 пасажирами на борту. Пасажири повинні були відвідати Амстердам, Копенгаген, Стокгольм, Гельсінкі та Санкт-Петербург. Але електронний "мозок" судна вийшов з ладу в минулу суботу після відплиття з Амстердама.

Пасажири розгнівалися на капітана судна, тому стурбовані члени команди вирішили задобрити їх безкоштовною випивкою.

"Ми зупинилися посеред Балтики, ніхто не знав, чому, приблизно на три години. Потім виявилося, що судно має якісь технічні труднощі, і знову зупинилося на 12 годин. І після цього нарешті приспіли якісь буксири, щоб підчепити нас. Туалети були в неробочому стані. Потім їх запустили, але вони знову відключилися. Не було води. Що стосується їжі, то ми їли тільки булочки", - розповіла одна з пасажирок в ефірі радіостанції.

"Капітана ми не бачили, а в неділю ввечері піднявся деякий заколот: всі кричали, вимагаючи капітана, але він так і не вийшов до нас, і тоді команда вирішила видати нам всім безкоштовну випивку", - додала пасажирка.

Інша пасажирка Джо Орчард з Ексмут розповіла, що її батьки Денніс і Лінда Хантлі подзвонили їй в паніці з борту судна. "Цілих 24 години нам нічого не повідомляли. У них не було води, не було електрики, не було їжі, не було зручностей. За весь день їм дали з'їсти тільки сухе печиво", - розповіла вона.

"Їм було страшно. Вони просто безцільно дрейфували у темряві", - додала Орчард.

У неділю 15 травня круїзний лайнер підхопили буксири, і 16 травня привели його до шведського порт Нюнесхамн. Звідти пасажирів автобусами відвезли до Стокгольма.

Представник компанії MSC Cruises запевнив, що всім пасажирам видадуть безкоштовну путівку на аналогічний десятиденний круїз.

Наступне плавання судна Opera було призначено на вівторок: лайнеру належало відплисти з Саутгемптона з 500 пасажирами на борту, але цей рейс скасовано.

Читайте також:

У Балтійському морі втратив хід круїзний лайнер з 1800 пасажирами

В Атлантиці почався підйом тіл загиблих під час аварії лайнера Air France

У Нью-Йорку стався інцидент з найбільшим у світі авіалайнером (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: