Пасажири "Невського експреса" загинули через неякісні німецькі крісла

Експерти встановили, що сам вибух не завдав великої шкоди пасажирам.

Причиною смерті більшості жертв підриву "Невського експресу" стали крісла, які відірвалися від підлоги.

Експерти встановили, що сам вибух не завдав великої шкоди пасажирам. Епіцентр його знаходився під локомотивом, а вагони зійшли з рейок в результаті екстреного гальмування, застосованого машиністом, відповідно до інструкції. Три вагони завалилися на бік, притулившись до укосу, а останній вагон відірвався від складу, зніс три бетонні опори електропередач та вдарився в укіс тамбуром.

У результаті сильного удару, крісла, на яких сиділи люди, відірвалися від підлоги і з'їхали в передню частину вагона. Саме в цьому завалі і загинуло більшість пасажирів.

Заступник начальника Тверського обласного бюро судово-медичної експертизи з експертної роботи Олександр Романов, розповів, що "причинами смерті пасажирів були механічні травми, отримані від ударної дії, сильного здавлювання тіл між твердими тупими предметами, а також тертя об них".

Як з'ясувалося, в "Невському експресі" стояли крісла німецького виробництва. Вони окремо монтувалися у вагони Тверським вагонобудівним заводом, тому що російські крісла менш комфортабельні. При цьому недоліком імпортних крісел є їх неміцність. У 2007 році в "Невському експресі" у потязі стояли вітчизняні крісла. Тоді всі вони встояли на місцях, і теракт обійшовся без жертв.

Катастрофа потягу "Невський експрес" на Жовтневій залізниці неподалік від міста Бологе відбулася увечері 27 листопада 2009 року. Імовірно, причиною сходу з рейок хвостових вагонів потягу стало спрацьовування бомби під залізничним полотном. Під час аварії загинули 26 людей, понад 90 потрапили до лікарні з різними травмами.

Читайте також:

МНС Росії неправильно підрахувало жертв теракту в "Невському експресі"

На місті вибуху "Невського експреса" знайшли куртку з листами зека

Двох зниклих пасажирів "Невського експреса" знайшли живими

В обох підривах "Невського експресу" підозрюють одну людину

ВідеоАварія потягу "Невський експрес"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: