Пасажири Rachel Corrie будуть депортовані з Ізраїлю

Ірландське судно Rachel Corrie з гуманітарною допомогою було перехоплено 5 червня ізраїльськими військовими силами під час спроби прорвати блокаду сектора Газа.

Всі 19 пасажирів і команда ірландського судна Rachel Corrie підписали згоду на депортацію і будуть відправлені з Ізраїлю 6 червня найближчими рейсами.

Про це повідомила представниця Міністерства внутрішніх справ Ізраїлю Сабін Хадад.

"Вся процедура пройшла дуже гладко, і вони вилетять з аеропорту Бен Гуріон", - сказала Хаддад. Вона також додала, що шість громадян Малайзії і один кубинець покинуть країну по мосту Алленбі, що з'єднує Ізраїль з Йорданією.

Нагадаємо, ірландське судно Rachel Corrie з гуманітарною допомогою було перехоплено 5 червня ізраїльськими військовими силами під час спроби прорвати блокаду сектора Газа.

На його борту було 5 громадян Ірландії, 6 малазійських пропалестінскіх активістів і декілька членів екіпажу. Судно везло сотні тонн гуманітарної допомоги, включаючи інвалідні крісла, медикаменти і цемент.

Гуманітарний вантаж, знайдений на кораблі, буде переданий в сектор Газа сухопутним шляхом після перевірки владою на предмет заборонених складових. Зокрема, будівельні матеріали заборонені Ізраїлем до ввезення в сектор Газа, оскільки вони можуть бути використані у військових цілях екстремістським рухом "Хамас".

Читайте також:

ВМС Ізраїлю взяли судно Rachel Corrie під контроль

Ізраїль заперечив затримання судна Rachel Corrie

Ізраїль перехопив ще одне судно, що відстало від "Флотилії свободи"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: