Пасажирів метро Бангкока розстріляли з гранатомета

На станції метро Бангкока сталися п'ять вибухів осколкових гранат, випущених з гранатомета. Поранені десятки людей, троє загиблих.

У метро Бангкока невідомі відкрили вогонь з гранатомета М-79, який стріляє 40-міліметровими осколковими гранатами.

Обстріл стався на станції надземного метро "Саладенг" в діловому центрі Бангкока.

В результаті п'яти вибухів, один з яких стався на площі перед станцією метро, в натовпі демонстрантів-прихильників уряду прем'єра Апхісіта Ветчачіви, три людини загинули і 75 отримали поранення.

Про це заявив віце-прем'єр Таїланду Сутхеп Тхіаксубан.

Віце-прем'єр також заявив, що постріли з гранатомета М-79 були зроблені з району прилеглого до статуї короля Рами Шостого біля входу в парк Лумпіні. Це місце знаходиться на території "містечка опозиції". Поруч зі статуєю Рами Шостого знаходиться барикада, побудована учасниками опозиційних маніфестацій для перекриття входу на їх територію урядовим військам.

Пасажири, що чекали на поїзди, отримали осколкові поранення ніг.

Перші два вибухи поранили шість людей на платформі станції, третій стався на спорожнілій платформі. Четвертий вибух пролунав на даху станції, не заподіявши шкоди.

П'ятий вибух стався приблизно через 40 хвилин після перших чотирьох у натовпі демонстрантів-прихильників уряду прем'єра Ветчачіви.

За останніми даними, цим вибухом було поранено більше 70 осіб. До лікарні Чулалонгкорнского університету надійшли більшість поранених, у тому числі сім іноземців.

Поліція заарештувала чотирьох підозрюваних, проте поки про їх причетність до вибухів правоохоронні органи не оголошували.

У поліції поки немає підозр відносно учасників опозиційної маніфестації розстріляли, що проводять масові антиурядові заходи в Бангкоку з 12 березня. Барикада, що прикриває в'їзд в "містечко" опозиції в центрі міста, знаходиться в безпосередній близькості від місця п'ятого вибуху. Вибух стався в натовпі прихильників прем'єра Ветчачіви, які прийшли до барикаді "червоносорочечників" висловити протест проти їх маніфестації і вимог про розпуск парламенту і відставку уряду.

Читайте також:

У метро Бангкока пролунала серія вибухів

Таїландські військові взяли під контроль діловий центр Бангкока

Між Камбоджею і Таїландом стався військовий конфлікт

Лідери опозиції Таїланду втекли з оточеного спецназом готелю через вікно

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: