Смертниця з московського метро, яку відзняли на відео, виявилася звичайною пасажиркою

Джерело в одній з російських спецслужб повідомило, що жінка, знята на відео, справді дуже схожа на смертницю, але вона є звичайною пасажиркою.

Інформація про те, що смертниця, яка підірвала саморобний вибуховий пристрій на станції "Парк культури" в Москві, незадовго до цього потрапила в об'єктив аматорської відеокамери, виявилася неправдою. Високопоставлене джерело в одній з російських спецслужб повідомило, що жінка, знята на відео, є звичайною пасажиркою.

ЗМІ повідомили про те, що жінка, схожа на шахідку, яка вибухнула на станції "Парк культури", відображена на любительському відео зі станції "Кузнецький міст", знятому незабаром після першого вибуху. Журналісти припустили, що жінка після цього доїхала до "Таганської", а звідти - до "Парку культури". У такому випадку вона цілком могла встигнути до другого вибуху, який стався через 40 хвилин після першого.

Джерело назвало ці викладки неправильними. За його словами, відеозйомка, про яку йде мова, відома і вивчалася спецслужбами. Джерело заявило, що жінка, яка потрапила в об'єктив на "Кузнецькому мосту", - звичайна пасажирка, зовні, правда, дуже нагадує одну з терористок. Шлях смертниці, що підірвала себе на станції "Парк культури", задокументований від посадки в поїзд на "Південно-західній" до моменту вибуху.

Нагадаємо, в результаті терактів, скоєних 29 березня на двох станціях метро в Москві загинули 39 людей, більше 90 поранені. Відповідальність за вибухи на "Луб'янці" і "Парку культури" узяв на себе емір "Кавказького емірату" Доку Умаров

Читайте також:

Смертницю з московського метро впізнали на відео в Інтернеті

Опубліковані фото терористок-смертниць

Доку Умаров попередив Москву про подальші терористичні атаки

ВідеоДень жалоби за загиблими під час теракту в метро

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: