Пастор, який передумав палити Коран, отримав у подарунок авто

Священик не збирається користуватися плодами своєї популярності, і подарований йому автомобіль передасть організації, яка захищає права жінок-мусульманок.

Американський пастор Террі Джонс, який збирався публічно спалити Коран в річницю терактів 11 вересня 2001 року, отримає в подарунок автомобіль за те, що він все-таки відмовився від своїх намірів.

Слова флоридського священика, який закликав своїх парафіян спалювати копії Корану в річницю терактів, викликали бурхливу реакцію в усьому світі і особливо в країнах ісламу, що розцінили виступ пастора як оголошення релігійної війни.

Проти плану Джонса виступили багато світових лідерів, провідні політичні діячі, керівники громадських і релігійних організацій.

Глава Пентагону Роберт Гейтс попросив Джонса відступитися від цих намірів, які можуть спровокувати теракти і поставити під загрозу життя багатьох американців. Після довгих переговорів Джонс відмовився спалювати священну для мусульман книгу.

Між тим, окремі компанії спробували скористатися галасом навколо Джонса, щоб підвищити власну популярність і вийти на новий рівень продажів.

Так, глава дилерського центру в Нью-Джерсі Бред Бенсон пообіцяв подарувати священику нову модель автомобіля Hyundai Accent вартістю 14,2 тисячі доларів, якщо той відмовиться від задуманого спалення Корану.

Сам Джонс дізнався про цю щедру пропозицію лише за декілька тижнів і відразу ж зв'язався з Бенсоном, щоб забрати машину. Правда, як сказав священик, він не збирається користуватися плодами своєї популярності, і подарований йому автомобіль передасть організації, яка захищає права жінок-мусульманок.

У 2003 році Бенсон оголосив, що він готовий вручити автомобіль Саддаму Хусейну, якщо іракський диктатор виїде з країни, однак ніякої відповіді не послідувало, і через два дні Бенсон приніс публічні вибачення тим, кого він міг образити своєю невдалою пропозицією.

Читайте також:

Француз помочився на Коран і виклав відео в інтернеті

Спалювання Корану в США визнали законним

У США все-таки спалили декілька видань Корану

Пастор Террі Джонс остаточно відмовився від планів спалення Корану

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: