Пастори, що спалили Коран, влаштують акцію біля найбільшої мечеті США

За словами пастора-євангеліста Террі Джонса, жахливо, коли через антимусульманські акції вбивають людей. Але з іншого боку це демонструє всім радикальну сторону ісламу.

Пастор-євангеліст Террі Джонс, автор ідеї публічного спалення Корану, анонсував акцію протесту проти ісламу, яка повинна пройти 22 квітня навпроти найбільшої мечеті США.

Нагадаємо, 20 березня під керівництвом Джонса пастор Уейн Сапп спалив священну для мусульман книгу, що викликало чисельні акції протесту у ісламському світі.

Мечеть, поряд з якою запланована нова акція, знаходиться в Дірборні, штат Мічиган.

"Наша мета показати всім, наскільки небезпечним може бути іслам. Жахливо, коли через це вбивають людей. Але з іншого боку це демонструє всім радикальну сторону ісламу", - заявив Джонс.

Нагадаємо, у відповідь на спалення Корану у Афганістані активісти руху "Талібан" розпочали акції протесту, які тривають й досі. У результаті нападу естремістів на будівлю місії ООН в Мазарі-Шаріфі було вбито 11 людей.

Президент США Барак Обама, нагадаємо, засудив як спалення Корана, так і хвилю насильства, яку спричинила акція євангелістів.

Читайте також:

Бійня в ООН: афганські фанатики відрубали іноземцям голови

Пастор зі США публічно спалив Коран

Великобританія заборонила в'їзд пастору, який погрожував спалити Коран

Спалювання Корану в США визнали законним

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: