Патаркацишвілі став кандидатом

ЦВК Грузії в неділю офіційно зареєстрував кандидатом у президенти Грузії бізнесмена Бадрі Патаркацишвілі, передає агентство "Новости-Грузия".

ЦВК зареєстрував Патаркацишвілі після перевірки підписів, наданих ініціативною групою, яка висунула підприємця на участь у виборах.

За необхідної мінімальної кількості в 50 тисяч підписів, на підтримку Патаркацишвілі було представлено більше 200 тисяч. Згідно з регламентом, ЦВК перевірив 10 тисяч підписів, недійсними визнано 849.

Також у неділю кандидатом у президенти зареєстрована лідер партії "Надія" Ірина Сарішвілі-Чантурія. Вона представила 57 тисяч 320 підписів, серед перевірених 10 тисяч, недійсними виявилися 994.

Таким чином, офіційну реєстрацію в ЦВК пройшли сім кандидатів у президенти з тринадцяти, що представили підписи підтримки.

Раніше процедуру перевірки підписів пройшли та одержали реєстрацію в якості офіційних кандидатів у президенти Михаїл Саакашвілі, що балотується на другий термін, представник Об'єднаної опозиції Льован Гачечиладзе, лідер "Нових правих" Давид Гамкрелідзе, лідер лейбористів Шалва Нателашвілі та лідер "Партії Майбутнього" Георгій Маїсашвілі.

Згідно з законом, перевірка підписів і реєстрація кандидатів у президенти на виборах мають відбутись до 11 грудня.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: