Патріарх Кирило: до Царства Небесного пропускають за тестом

Глава РПЦ патріарх Московський Кирило розповів людям, що треба робити, аби стати "громадянами" Царства Небесного.

Патріарх Московський і всієї Русі Кирило нагадав людям про необхідність слідувати вченню Христа, щоб стати "громадянами" Царства Небесного.

"У Спасителя нашого не було царства, держави, його Царство більше будь-якої держави", - сказав патріарх під час виступу на сцені концертного залу Московського міського Палацу дитячої і юнацької творчості.

"Це Царство не пов'язане з людською силою, владою, придушенням однієї людини іншою", - наголосив він.

За його словами, Спаситель, який побажав створити Царство, в якому всі були би щасливі, і "є пропуском до цього Царства".

"У це Царство не можна прийти, показавши партквиток, чекову книжку. Багато хто вважає, що достатньо красиво одягнутися, під'їхати на дорогому автомобілі, і тебе пропустять. У це Царство не пропустять", - сказав патріарх Кирило.

Він підкреслив, що "в це Царство пропускають по тесту". "А тест ось який: ти голодного нагодував? Хворого в лікарні відвідав? Тому, у кого поганий одяг, щось дав?" – пояснив глава Російської православної церкви.

Патріарх Кирило запросив усіх увійти до цього царства. "Не соромтеся! Не соромтеся робити добро, ходити в храм, не робіть зла, не обмовляйте, не заздріть, і тоді ви житимете в цьому царстві - там, де живуть тільки щасливі люди", - резюмував він.

Читайте також:

Патріарх Кирило збирається відвідати Грузію

РПЦ запропонувала Наполеона як альтернативу "язичнику" Діду Морозу

Патріарх Кирило вигадав країни "російського світу"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: