Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Патріарх Кирило обговорив "збереження міжправославної єдності" з делегацією Константинополя

Зустріч відбулась у Москві.

У Москві Патріарх Кирило зустрівся з делегацією Константинопольського Патріархату -  митрополитами Галльським Еммануїлом і Смирнським Варфоломієм.

Про це йдеться на сайті Московського Патріархату.

Зазначається, що під час бесіди обговорювалися питання, пов'язані з "проблематикою збереження міжправославної єдності".

ВідеоУПЦ МП просить вірян ставити підпис під вимогою не надавати автокефалії українській церкві

Сотні тисяч бланків уже розіслала УПЦ Московського Патріархату єпархіям, щоб віряни за вихідні заповнили звернення до Вселенського Патріарха Варфоломія. Їм пропонують звернутися до патріарха з проханням "не узаконювати розкол" і висловити протест проти втручання влади у справи Церкви і створення Єдиної Помісної Церкви. 

УПЦ МП просить вірян ставити підпис під вимогою не надавати автокефалії українській церкві

Нагадаємо, Петро Порошенко офіційно схвалив звернення до Вселенського Патріарха Варфоломія щодо автокефалії від Предстоятелів православних церков України. Так, звернення передали Патріарх Філарет та Митрополит Макарій з підписами усіх архієреїв УПЦ Київського Патріархату та УАПЦ.

Тим часом в УПЦ Московського патріархату ідею про автокефалію не підтримуюють. Мовляв, їм достатньо бути підпорядкованими Москві. 

22 квітня стало відомо, що Вселенський Патріархат розпочав процедури, необхідні для надання автокефалії Українській православній церкві. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції