Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Патріарх Кирило раптово заговорив про збереження єдності з Константинополем

Ієрарх сподівається на порозуміння та уникнення найжорсткішого сценарію.

Православна церква може знайти в собі сили та подолати кризу, котра виникла в стосунках Московського патріархату з Константинопольським патріархатом через українське питання. Про це заявив очільник Російської православної церкви Кирило.

"Я сподіваюся, що православна церква знайде в собі сил подолати ті кризові явища, які існують, і збереже свою єдність", - сказав патріарх у Мінську, куди прибув для проведення синоду РПЦ.

ВідеоСинод Вселенського патріархату продовжує процедуру надання автокефалії українській церкві

Вселенський патріархат сьогодні ухвалив кілька історичних рішень, які наближають Україну до єдиної церкви. Рішення оголосив Еммануїл Гальський. Подальші дії з отримання автокефалії має здійснити саме Україна.  

Синод Вселенського патріархату продовжує процедуру надання автокефалії українській церкві

За словами Кирила, на засіданні учасники мають "вирішити дуже багато важливих питань, у тому числі й відреагувати на те, що сьогодні відбувається в сім'ї православних церков, і на ту ситуацію, яка складається в Україні".

Раніше прес-секретар патріарха Кирила священик Олександр Волков анонсував "адекватну та жорстку" відповідь на рішення Константинополя надати автокефалію Українській православній церкві.

Залиште свій коментар

Вибір редакції