Патріарх Кирило виступив на захист геїв

Патріарх Кирило заявив, що приймає будь-який вибір людини, зокрема у сфері сексуальної орієнтації, це особиста справа людини.

Патріарх Московський і всієї Русі Кирило заявив, що Російська православна церква приймає будь-який вибір людини, у тому числі і у сфері сексуальної орієнтації, але категорично виступає проти абортів і евтаназії.

"Ми приймаємо будь-який вибір людини, зокрема у сфері сексуальної орієнтації, це особиста справа людини", - сказав Кирило на зустрічі з генеральним секретарем Ради Європи Турб’єрном Ягландом в середу в патріарших упокоях храму Христа Спасителя.

За його словами, визнання цього факту у жодному випадку не міняє позиції Російської православної церкви щодо самого явища.

"Релігійна традиція всіх практично народів свідчить про те, що гомосексуалізм є гріхом", - нагадав предстоятель РПЦ.
"Гріх, що здійснюється, не повинен каратися... Тому ми періодично виступали і виступаємо проти будь-якої дискримінації людей нетрадиційної сексуальної орієнтації", - заявив Кирило.

Він також заявив, що РПЦ ніколи не приєднається до голосу тих, хто вважає аборт просто одним з прав людини. "І відносно хворих людей не можна вживати смерть, як засіб вирішення проблем", - сказав патріарх.

Як відомо, наприкінці вересня у Києві пройшов парад проти одностатевих стосунків під гаслом "Любов проти гомосексуалізму".

Читайте також:

У Мехіко легалізували одностатеві шлюби

Шуфрич: Луценко ходить у гей-клуби як представник Соцпартії

В центрі Києва пройшов парад проти геїв

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: