Патріарх Кирило запропонував створити православну туристичну зону

Патріарх Кирило запропонував президенту Росії створити туристочно-ракреаційну зону релігійної спрямованості на Уралі.

Патріарх Московський і всієї Русі Кирило попросив президента Росії Дмитра Мєдвєдєва створити туристично-рекреаційну зону релігійної спрямованості на Уралі. Вартість проекту складе більше 3,5 мільярдів рублів.

Новий туристичний центр, на думку патріарха, слід створити в Верхотур'ї у Свердловській області. У зверненні до президента Кирило називає місто "видатним центром православ'я на Уралі", а також відзначає, що історія Верхотур'я може послужити "формуванню підростаючого покоління".

Патріарх попросив президента доручити повноважному представнику в Уральському федеральному окрузі розглянути питання відновлення монастирського комплексу в місті Верхотур'я і "створення на його основі паломницької і туристсько-рекреаційної зони". Мєдвєдєв доручив повноважному представнику "проглянути" прохання Кирила.

Уряд Свердловської області вже підтримав патріарха. Чиновники пропонують створити поблизу Верхотуря природний парк, побудувати очисні споруди у місті, прокласти газопровід до приватного сектора, а також надати держкошти на розвиток туристичної інфраструктури. Співфінансувати проект регіональні чиновники пропонують федеральному центру.

У 1990-х роках влада Свердловської області вже намагалася відновити Верхотур'я, але помітного економічного ефекту не було. Кількість туристів виявилася невелика. Зараз населення міста не перевищує 8 тисяч осіб, а в області обговорюють варіант будівництва нафтопереробного заводу для підтримки Верхотуря.

Читайте також:

Вулицю Мазепи в Києві перейменують на прохання Московського патріарха

Патріарх Кирило закликав росіян не бути пітекантропами

Патріарх Кирило спричинив паніку у московському метро

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: