Патріарх Кирило збирається відвідати Грузію

У Московському патріархаті вважають, що "саме церкви є головним ланцюжком, який сполучає російський і грузинський народи".

Патріарх Московський і всієї Русі Кирило має намір після візиту до патріарха Єрусалимського відвідати Грузію.

"Треба очікувати, що патріарх Московський поїде до Грузії після того, як відвідає патріарха Єрусалимського", - повідомив глава відділу зовнішніх церковних зв'язків Московського патріархату, архієпископ Волоколамський Іларіон.

"Дата поки що невідома, але патріарх об'їжджатиме помісні церкви відповідно до диптиха, тобто за офіційним порядком церков", - зазначив Іларіон, додавши, що Грузинська церква стоїть в диптиху на шостому місці.

Архієпископ наголосив, що Російська і Грузинська православні церкви "можуть зробити дуже вагомий внесок для ладнання обстановки, яка виникла через безрозсудні або, можна сказати, божевільні дії одного політичного лідера".

"Зараз саме церкви є головним ланцюжком, який сполучає російський і грузинський народи", - сказав представник Московського патріархату.

"Ми не можемо втручатися в політику і диктувати політичним лідерам, тим більше лідерам інших держав, як їм поводитися. Те, що вони зробили, залишиться на їхній совісті. Але ми можемо робити все, щоб зберігалися і зміцнювалися зв'язку між народами Росії і Грузії, щоб єдність віри, яка нас скріпляє, зберігалася", - додав він.

Читайте також:

РПЦ: зустрічі патріарха з Папою Римським заважає Західна Україна

Патріарх Кирило відмовився зустрічатися з главою УПЦ (КП) Філаретом

Абхазька православна церква офіційно відділилася від Грузинської

Росія ніколи не відмовиться від Південної Осетії та Абхазії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: