Патріарх Кирило звинуватив прихильників незалежної Української церкви у "служінні пітьмі"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Патріарх РПЦ назвав об'єднання Української церкви "ідеєю пітьми" та продовжив лякати українців "розколом" й "захопленням храмів".

Патріарх Російської православної церкви Кирило вважає, що ініціатори створення в Україні об'єднаної церкви заради досягнення своєї мети "готові погубити життя людей і захоплювати храми".

Патріарха процитувало російське видання ТАСС, 9 грудня.

За словами Кирила, задля досягення мети українці "йдуть зі злобою та ненавистю".

"Сьогодні дуже важкі події відбуваються у братській Україні: ми знаємо, як сили зла повстали проти православної церкви. Послухайте тих, хто бореться за так звану незалежну церкву, прислухайтеся до інтонацій і слів, яка ж там злоба і ненависть. Тому всі ті, хто сьогодні прагнуть утворити так звану незалежну церкву і заради цього готові загубити життя інших людей, зламати церковне життя, увірватися і захопити храми і монастирі", - сказав московський патріарх.

Предстоятель РПЦ додав, що "лідери розколу потрапили у володіння пітьми".

Раніше стало відомо, що Константинопольський Патріархат вирішив позбавити предстоятеля УПЦ Московського Патріархату Онуфрія титулу митрополита Київського. Станеться це після проведення Об'єднавчого собору та обрання нового голови єдиної Української Помісної Церкви.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко повідомив дату проведення Об'єднавчого собору в Україні. За словами глави держави він відбудеться 15 грудня. На ньому буде обрано предстоятеля Помісної української церкви, а також затверджено її статут. Вселенський патріарх Варфоломій розіслав запрошення на Об’єднавчий собор українським ієрархам, у якому розповів про процес його проведення.

Відео Удар від Москви: РПЦ відкрила свою парафію у Стамбулі

Першу службу священник Георгій Сергеєв уже провів. З порушенням усіх канонів, які забороняють служіння на канонічній території іншої православної церкви. А у Києві цього тижня спробували підпалити знамениту Андріївську церкву. Вгадати, від кого прилетіло, не важко, бо Андріївський храм лише тиждень тому передали під представництво Вселенського патріархату в Україні. 

Удар від Москви: РПЦ відкрила свою парафію у Стамбулі

Залиште свій коментар

Вибір редакції