Патріарх всія Грузії Ілія ІІ потрапив до лікарні

Ілія ІІ через погіршення стану здоров'я минулої ночі був доставлений в Науково-дослідний інститут клінічної медицини в Тбілісі.

Патріарх Ілія ІІ
Wikipedia
Католікос-патріарх всія Грузії Ілія ІІ
Католікос-патріарх всія Грузії Ілія ІІ через погіршення стану здоров'я минулої ночі був доставлений в Науково-дослідний інститут клінічної медицини в Тбілісі. Як повідомили сьогодні представники патріархії Грузії, "на фоні вірусної інфекції у Ілії ІІ підвищилася температура, після чого було прийнято рішення про його госпіталізацію".

За словами міністра охорони здоров'я Грузії Сандро Квіташвілі, "стан здоров'я патріарха поза небезпекою, він пройшов всі необхідні медичні процедури". Керівники клініки повідомили журналістів, що "Ілія ІІ відчуває себе добре, 28 або 29 січня він буде виписаний".

Питання про те, чи зможе патріарх всія Грузії вилетіти до Москви для участі в інтронізації нового патріарха Московського і всія Русі Кирила, "залежить від стану здоров'я Ілії ІІ і від рішення лікарів". Про це повідомив сьогодні в Тбілісі представник патріархії Грузії.

Він відзначив, що "лікарі проведуть сьогодні консиліум і вирішать чи доцільно Ілії ІІ найближчим часом здійснювати перельоти". "Незалежно від того, чи зможе патріарх всія Грузії вилетіти до Москви, делегація грузинської православної церкви 30 січня прибуде в російську столицю для участі в інтронізації нового патріарха Московського і всія Русі", - відзначив представник патріархії.

Ілії ІІ 76 років. Він був обраний патріархом всія Грузії в грудні 1977 року.

Читайте також:
Новим главою РПЦ став митрополит Кирило
Філарет святкує 80-річчя
Папа Римський відкриє канал на YouTube

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: