Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Печеру в Таїланді, де застрягла дитяча футбольна команда, перетворять на музей

Там будуть створені експозиції присвячені рятувальній операції.

Влада Таїланду планує перетворити печеру Тхам Луанг, звідки напередодні витягли всю застряглу дитячу футбольну команду, в музейний комлекс.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

Зазначається, що експозиція розповідатиме, як тривали пошуки дітей та власне сама рятувальна операція. Місцева влада планує таким чином перетворити туристично нерозвинений регіон в одне з найвизначніших та привабливих  місць для туристів.

Поки що невідомо, чи працюватиме музей цілий рік, адже від червня по жовтень у Таїланді сезон дощів. Наразі печеру закрито. Там планують встановити попереджувальні знаки для відвідувачів.

Також про бажання знімати фільм про дитячу футбольну команду, яка у суцільній темряві печери прожила півмісяця, заявили одразу дві кінокомпанії. Для знімань тайський уряд та морські піхотинці, які визволяли дітей, обрали компанію "Айвенго Пікчерз".

Нагадаємо, у вівторок, 10 липня, рятувальна операція із звільнення застряглих у печерах на півночі Таїланду дітей, які прожили під землею більше двох тижнів, успішно завершилася. Військові водолази виводили дітей з печери протягом трьох днів у вкрай важких умовах: частину шляху через вузькі тунелі хлопчикам довелося пройти під водою, оскільки печера виявилася частково затоплена через проливні дощі. Також стало відомо, як тренер допоміг дітям протриматися більше двох тижнів у тайській печері: він віддавав дітям їжу і навчав їх медитувати.

ВідеоПечеру в Таїланді, де прожили юні футболісти з тренером, перетворять на музейний комплекс

Експозиція розповідатиме, як відбувалися пошуки та сама рятувальна операція. Чиновники планують, що завдяки цій історії зі щасливим фіналом, нерозвинений у туристичному плані регіон стане однією з найцікавіших туристичних принад. Наразі печеру закрито.

Печеру в Таїланді, де прожили юні футболісти з тренером, перетворять на музейний комплекс

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції