Педофіла засудили до страти за вбивство 26-річної давнини

Вбивцю, через якого фактично заборонили страту в Іллінойсі, вирішили стратити. Поки його відправили до камери смертників.

53-річного мешканця Іллінойсу Брайана Дугана засудили до страти за зґвалтування і вбивство десятирічної дівчинки, яке він здійснив у 1983 році.

Відповідне рішення ухвалило журі присяжних в передмісті Чикаго. Цьому передував багаторічний розгляд справи, під час якого засудили до смерті, але потім виправдали двох інших підозрюваних.

Дуган вже відбуває довічний термін ув'язнення. Він був засуджений за два інших вбивства, зокрема вбивство семирічної дівчинки у 1985 році. Довгий час Дуган просив в обмін на визнання у вбивстві 10-річної Жанін Нікаріко засудити його до ще одного довічного терміну, але представники звинувачення не погодилися на операцію.

Справа про вбивство Нікаріко набула великого резонансу, зокрема, через засудження двох невинних чоловіків. Роландо Крус і Алехандро Ернандес провели у в'язниці більше десяти років, і лише після цього звинувачення з них зняли, хоча Дуган пропонував зробити щиросерде визнання ще в 1985 році.

Обидва несправедливо засуджених згодом отримали багатомільйонні компенсації.

Через цей інцидент у 2000 році тодішній губернатор штату Джордж Райан наклав мораторій на смертну кару в Іллінойсі, який діє досі.

Поки що незрозуміло, скільки часу засуджений Дуган проведе в камері смертників.

Після завершення процесу в середу, 11 листопада, його адвокат оголосив, що вбивця заслужив збереження життя хоч би тому, що вже давно готовий був визнати свою провину в суді.

"Я не очікую, що хто-небудь приноситиме йому квіти на могилу. Але люди можуть пригадати про нього як про людину, який змінив застосування смертної кари в Іллінойсі", - заявив захисник Дугана.

Читайте також:

У США стратили "вашингтонського снайпера"

Страту педофіла-вбивці відклали, бо не змогли знайти вену

Уганда запровадить смертну кару за гомосексуалізм

В Сомалі трьом злодіям публічно відрубали руки і ноги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: