Пекельна пожежа в Канаді, яка знищила центр міста, забрала життя 15 людей
На місці надзвичайної ситуації продовжують знаходити тіла загиблих.
Вибух потягу забрав чимало життів / © radio-canada.ca
До 15 людей зросла кількість жертв пожежі у канадській провінції Квебек, що виника в минулу суботу в результаті аварії товарного потягу і подальшого загоряння цистерн з нафтою. На місці катастрофи за останню добу було знайдено тіла ще двох осіб.
У поліції кажуть, що не розглядають версію про терористичний акт. Зараз немає підстав для порушення кримінальної справи.
За день до аварії була проведена інспекція локомотива і поїзда, дефектів і несправностей у гальмах не було виявлено. Пізніше було встановлено, що потяг був некерований. Машиніст поставив його на стоянку і чекав свого напарника, коли поїзд несподівано рушив і, розігнавшись на спуску, зійшов з рейок.
Потяг з 73 цистернами з сирою нафтою, який прямував до США, зійшов з рейок в місті Лак-Межантік в суботу, після чого прогриміло кілька вибухів. Через пожежу місцевій владі довелося евакуювати близько 1 тис жителів довколишніх районів міста, населення якого становить близько 6 тис осіб.
Нагадаємо, що пожежники гасили пекельну пожежу цілу добу. Центр міста Лак-Межантік повністю зруйнований вибухами і полум'ям.