Пекельний вогонь: унаслідок лісових пожеж в США кілька водіїв згоріли в авто

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За один день пожежа біля містечка Парадайс випалила майже 280 кв. кілометрів.

Масштабні лісові пожежі, які охопили американський штат Каліфорнія, станом на вечір п'ятниці спричинили загибель щонайменше шести осіб.

Про це інформує Associated Press.

"Масштабна пожежа в Північній Каліфорнії знищила більшу частину 30-тисячного міста (Парадайс – ред.) полум'ям, яке рухалося так стрімко, що пожежні нічого не могли вдіяти. Шестеро людей загинули, у тому числі п'ятеро осіб, чиї тіла були знайдені в їхніх згорілих автівках", - йдеться в повідомленні.

За один день пожежа біля містечка Парадайс випалила майже 280 кв. кілометрів. Поженики евакуюють людей.

Фотогалерея Каліфорнія у вогні: потужна пожежа нищить ліси, будинки та автомобілі (11 фото)

Стихія вирує й на півдні штату Каліфорнія. Там влада вже оповістила 157 людей про необхідність лишити свої будівлі. Попередження отримали також жителі містечка Малібу, де мешкають зірки Голівуду.

Президент США Дональд Трамп видав декларацію про введення екстреної ситуації, виділивши також кошти з федерального бюджету для округів Бутт, Вентура та Лос-Анджелес.

ВідеоУ Каліфорнії через лісову пожежу люди залишають свої домівки

Вогняне пекло у Раю. Американське місто з такою назвою практично знищила лісова пожежа. Десятки тисяч людей нині змушені залишати свої домівки у Каліфорнії, рятуючись від полум'я.

У Каліфорнії через лісову пожежу люди залишають свої домівки

Минулого місяця лісові пожежі так само вирували на півночі Каліфорнії. Тоді вогонь спалахнув, на щастя, на віддалі від великих населених пунктів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції