Пекельний вогонь: жахливі пожежі в Каліфорнії забрали життя мінімум 44 осіб

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Людські останки ще 13-ти осіб були виявлені в понеділок в північній Каліфорнії.

Мінімум 44 особи в Каліфорнії загинули від стихійних лісових пожеж, які охопили штат, що стало рекордно високим показником за всю історію цього регіону.

Про це інформує CNN.

"Людські останки ще 13-ти осіб були виявлені в понеділок в північній Каліфорнії, в результаті чого кількість померлих від пожежі Camp Fire зросла 42, що перетворило її на найбільш смертельну вогняну стихію в історії штату", - цитує телеканал слова шерифа округу Бутт.

Фотогалерея Каліфорнія у вогні: потужна пожежа нищить ліси, будинки та автомобілі (11 фото)

Також на півдні Каліфорнії офіційно зареєстровані ще два летальних випадки, що збільшило загальну кількість загиблих від лісових пожеж до 44 осіб.

Жертвами переважн стали люди, які не встигли евакуюватися, їхні тіла були виявлені в обгорілих автомобілях, будинках, руїнах. Найбільше постраждало місто Парадайз у Північній Каліфорнії.

ВідеоНайжахливішу за 85 років пожежу в Каліфорнії ніяк не можуть приборкати

31 загиблий, більше 200 зниклих безвісти - найжахливішу за останні 85 років пожежу в Каліфорнії ніяк не можуть приборкати. Отруєне димом повітря шириться штатом, на місці розкішних віл - згарища, збитків штату за кілька днів завдано на мільйони. Голлівудські зірки показують, що залишилося від їхніх осель, закликають американців жертвувати гроші на потреби пожежників і знову воюють з Трампом.

Найжахливішу за 85 років пожежу в Каліфорнії ніяк не можуть приборкати

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції