Пекін обмежить продаж автомобілів, щоб вирішити проблему заторів

Пекінська влада видали пакет докладних правил, покликаних знизити кількість транспортних заторів на дорогах китайської столиці.

Влада Пекіна, одного з найбільш проблематичних з точки зору автомобільної ситуації міст світу, ухвалила ряд нових заходів. Вирішино скоротити кількість легкових автомобілів на дорогах за допомогою лотереї.

Кількість номерних знаків для пасажирських автомобілів на майбутній рік скоротиться до 240 тисяч, при цьому 88% з них будуть розіграні серед автомобілістів у ході лотереї.

Уряд також вирішив запровадити обмеження на в'їзд у місто для легкових автомобілів з номерами інших регіонів. І вже з 1 січня 2011 року автомобілістів, які не проживають у столиці, повинні будуть одержувати спеціальний дозвіл на в'їзд у місто.

Нагадаємо, що у минулому році Китай завдяки урядовій програмі зниження податків випередив США в якості найбільшого в світі автомобільного ринку, після чого в деяких великих містах виникли серйозні проблеми з рухом. У Пекіні число автомобілів досягло 4,8 млн. У години пік місто зупиняється в багатокілометрових заторах. А вихлопні гази серйозно погіршують складну екологічну ситуацію в місті.

Читайте також:

Китайці створили автобус майбутнього: затори його не лякають

Попов розповів як боротиметься із заторами у Києві

Нова система IBM передбачає час та місце виникнення заторів

Складено рейтинг міст з найдовшими заторами

ВідеоПекін обмежить продаж автомобілів, щоб вирішити проблему заторів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: