Пенсійний фонд Росії пограбували на мільярд рублів

Пенсійний фонд Росії постраждав від афери на 1,25 млрд рублів. На щастя, більшу частин грошей вдалося врятувати.

Пенсійний фонд РФ заявив про розкриття великого шахрайства, в ході якого були викрадені 1,25 мільярда рублів (43,5 млн дол.).

Як говориться в офіційній заяві ПФР, розкрадання було вироблено за двома фальшивими платіжними дорученнями з підробленими підписами співробітників і печатками фонду, а також з неправильними кодами бюджетної класифікації.

Після виявлення факту шахрайства операція з переказу грошей була припинена, а рахунки одержувачів заблоковані. Тому більша частина викрадених грошей була збережена. Центробанк Росії намагається повернути решту грошей.

Розкрадання було виявлено 16 листопада коли в ПФР одержали виписку від Центробанку про проведення платежу на 1,25 мільярда рублів, доручення на здійснення якого фонд не давав. У ході попереднього розслідування було встановлено, що фальшиві платіжні доручення були пред'явлені до оплати невідомою особою 13 листопада.

Пред'явник фальшивих платіжок представився співробітником фонду, а гроші ПФР були переведені в один з невеликих регіональних банків на рахунки підставних фірм, звідки вже був зроблений переклад в офшорні компанії.

У ПФР стверджують, що розкрадання коштів не пов'язане з розрахунковою помилкою при переказі грошей. Про подію поінформовано правоохоронні органи, які ведуть слідство. У проведенні афери підозрюється міжнародна злочинна група.

Читайте також:

У Парижі здійснено найнестандартніше пограбування ювелірного магазину

Злочинці у медичних масках пограбували третій банк за два дні

У пенсіонерки на вулиці вкрали сумки з коштовностями на 5 мільйонів

У Франції знайшли 9 млн євро, які вкрали під час "пограбування століття"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: