Пентагон готується до масового звільнення

Проблеми з фінансуванням Пентагону можуть призвести до звільнення ста тисяч осіб, застерігає Буш.

Затримка з фінансуванням міністерства оборони США змушує Пентагон готуватися до звільнень, заявив президент США Джордж Буш, виступаючи в Білому домі.

"Якщо конгрес не вживе заходів, міністерству оборони скоро доведеться почати видавати повідомлення про звільнення близько 100 тисяч цивільних працівників," - сказав Буш.

Президент, заявивши, що у сухопутних сил США гроші закінчаться в лютому, а у військ морської піхоти - в березні, закликав конгрес якнайшвидше затвердити асигнування для Пентагону.

Затвердження оборонного бюджетного запиту президента для операцій в Іраку й Афганістані на 2008 рік затримано демократами, що, маючи більшість голосів у конгресі, наполягають на тому, щоб будь-яке виділення коштів на військові операції в Іраку супроводжувалося встановленням термінів для виведення американських військ з цієї країни.

Республіканські прихильники президента в конгресі виступають проти цієї вимоги, і в результаті цієї колізії впродовж останніх місяців асигнування на війну в Іраку залишаються фактично заблокованими.

Пентагон
AFP
Пентагону доведеться звільнити близько 100 тисяч цивільних працівників
Асигнування попереднього фінансового року для операцій в Іраку й Афганістані закінчились 17 листопада, і зараз Пентагону доводиться використовувати кошти регулярного військового бюджету на 2008 рік, у який багато витрат по Іраку не закладено.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: