Пентагон намагається захистити військових від наслідків їх сексуальної орієнтації

Пентагон закликав службовців не поспішати із зізнаннями в гомосексуалізмі.

Міністерство оборони США звернулося до військовослужбовців із закликом не поспішати розкривати свою нетрадиційну сексуальну орієнтацію.

У пам'ятці, розісланій секретаріатам сухопутних військ, ВМС і ВПС, заступник міністра оборони з персоналу Кліффорд Стенлі нагадує, що правило "не питай, не розповідай" все ще в силі, незважаючи на рішення каліфорнійської судді Вірджинії Філліпс негайно його скасувати.

Міністерство юстиції США зажадало припинити виконання рішення Філіпс на час підготовки апеляції. Очікується, що постанову про припинення з'явиться в найближчі дні, і до розгляду апеляції мін'юсту правило "не питай, не розповідай" буде діяти.

"Ми звертаємо увагу військовослужбовців на те, що зміни в їх поведінці в умовах сформованої правової невизначеності можуть спричинити несприятливі наслідки як для них самих, так і для інших, в разі якщо рішення (про скасування правила) буде скасовано", - вказує Стенлі.

Як відомо, принцип "не питай, не розповідай" має на увазі, що військовослужбовці з нетрадиційною сексуальною орієнтацією не повинні її афішувати, а командуванню заборонено про неї цікавитися. Правило було введено в 1993 році в якості компромісного рішення. За деякими даними, з тих пір збройні сили покинули близько 14 тисяч висококваліфікованих фахівців, які були не згодні з такою політикою.

У травні 2010 року за скасування обмежень для гомосексуалістів проголосував комітет Сенату США з питань збройних сил. Однак 21 вересня Сенат відповідний законопроект заблокував.

Читайте також:

Ladу GaGa влаштувала мітинг на підтримку геїв

Пентагон "загубив" 8,7 млрд доларів, виділених на відбудову Іраку

В Афганістані знайшли секретну американську тюрму

Армія США відмовилася від створення ракетної системи майбутнього

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: