Пентагон направив Національну гвардію США на боротьбу з нафтовою плямою

Керівництво штату Луїзіана, в якому оголошено надзвичайний стан, планує направити на ліквідацію наслідків катастрофи 6 тис. гвардійців США.

Підрозділ національної гвардії США в американському штаті Луїзіана готується надати допомогу в усуненні нафтової плями, викликаної розливом "чорного золота" на нафтовій платформі Deepwater Horizon в Мексиканській затоці.

Як повідомили представники національної гвардії, йдеться, зокрема, про відправку устаткування для зв'язку, човнів і техніки високої прохідності в район.

Вони уточнили, що будуть стежити за ситуацією та реагувати за мірою необхідності. Ймовірно в район розливу нафти пізніше будуть відправлені самоскиди та машини бойової охорони.

Раніше повідомлялося, що керівництво штату Луїзіана, в якому оголошено надзвичайний стан, планує направити на ліквідацію наслідків катастрофи 6 тис. гвардійців США.

Нагадаємо, США ухвалили рішення зупинити роботу всіх бурових установок до з'ясування причин аварії на нафтовій платформі Deepwater Horizon в Мексиканській затоці, що належала компанії BP. Повідомляється також, що нафта загрожує життю близько 400 видів тварин.

Через аварію на Deepwater Horizon в море щоденно потрапляє близько 800 тис. л (5 тис. бар.) нафти.

Читайте також:

У Флориді через нафтову пляму оголошено надзвичайний стан

Обама заморозив нафтові багатства США

Американці підпалили нафтову пляму в Мексиканській затоці

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: