Оприлюднено домашнє відео бен Ладена

На ролику - бен Ладен в домашній обстановці. Він сидить на підлозі перед телевізором, загорнувшись у плед, перемикає за допомогою пульта канали і дивиться власне відеозвернення.

Пентагон у суботу, 7 травня, оприлюднив п'ять відеороликів з Усамою бен Ладеном, які були вилучені в маєтку загиблого лідера "Аль-Каїди". Один з сюжетів показав у своєму ефірі CNN.

На ролику - бен Ладен в домашній обстановці. Він сидить на підлозі перед телевізором, загорнувшись у плед, перемикає за допомогою пульта супутникові канали і дивиться власне відеозвернення.Ще чотири ролики - це звернення бін Ладена, які він планував оприлюднити в майбутньому. Одна із записів представляє собою послання до США. У Пентагоні вважають, що вона була зроблена в жовтні або листопаді 2010 року.

США ЛІКВІДУВАЛИ БЕН ЛАДЕНА (ВІДЕО)

Як повідомляється, представники Пентагону показали журналістам відео без звуку, визнавши оприлюднення промов бен Ладена недоречним.За словами американських військових, матеріали, знайдені в маєтку бен Ладена, доводять, що він продовжував брати активну участь в житті "Аль-Каїди", особисто контролюючи її щоденну діяльність.

ЛІКВІДАЦІЯ БЕН ЛАДЕНА (ФОТО)Показані ролики є лише невеликою частиною матеріалів, вилучених в маєтку бен Ладена. Влада США сподівається, що вивчення виявлених там відеозаписів, документів і телефонних номерів допоможе знищити "Аль-Каїду".

Читайте також:

Терористи пообіцяли помститися за загибель бен Ладена

США провалили операцію зі знищення нового "терориста №1"

ЗМІ почали судитися з Обамою через фото бен Ладена

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: