Пентагон оприлюднив нові звіти пілотів винищувачів ВМС США про зустрічі з НЛО

Пентагон оприлюднив нові звіти пілотів винищувачів ВМС США про зустрічі з НЛО

Фото: скриншот з відео

У Пентагоні зазначають, що робити висновки про "неземний інтелект" ще зарано.

Після того як Міністерство оборони США офіційно опублікувало три коротких відео з "невпізнаними летючими об'єктами" (НЛО), Пентагон оприлюднив ще вісім матеріалів про зустріч пілотів з НЛО у період від 27 червня 2013 року до 13 лютого 2019 року, повідомляє New York Times.

Ці матеріали містилися в непублічних звітах про "небезпечні ситуації" ВМС, які були надані у відповідь на запити декількох ЗМІ. Зазначається, що у звітах були розповіді пілотів винищувачів ВМС про близькі зустрічі з невстановленими літальними апаратами (НЛО). В одній з таких розповідей пілот описав, як він 26 березня 2014 року над Атлантичним океаном біля Вірджинії-Біч побачив срібний предмет "розміром з валізу", який також зафіксували радари, хоча на той момент у повітряний простір США не було допущено жодного літального апарату.

Про інші такі зустрічі розповідали і пілоти винищувачів з авіаносця "Теодор Рузвельт". Так, один з колишніх пілотів супершершнів F/A-18, лейтенант Райан Грейвс, минулого року описав близьку зустріч біля Вірджинії-Біч з тим, що було схоже на летючу сферу.

Як повідомляє видання, у звітах пілотів йдеться про те, що вони не змогли ідентифікувати об'єкти, з якими зустрічалися, а також не могли визначити, хто ними керує. В одному зі звітів згадується, що "потрібно терміново визначити що це за пристрій, перш ніж це призведе до зіткнення в повітрі". Своєю чергою, у Пентагоні зазначають, що вони також поки що не змогли визначити, що це за пристрої, але робити висновки про "неземний інтелект" ще зарано. 

Нагадаємо, у квітні Міністерство оборони США офіційно випустило три коротких відео з "невпізнаними летючими об'єктами". Вони були раніше опубліковані приватною компанією, але американські військові визнали їх справжність і теж оприлюднили. Пентагон раніше вже визнав, що відео справжні. За словами представника Пентагону Сью Гофа, вони офіційно публікують їх зараз, "щоб спростувати будь-які здогадки громадськості про те, чи були поширювані кадри реальними".

Пентагон оприлюднив три відеоролика з НЛО

Пентагон оприлюднив три відеоролика з НЛО

Повʼязані теми:

Наступна публікація