Пентагон перекидає до Сирії бронетехніку

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сполучені штати хочуть захистити нафтові родовища.

Сполучені штати Америки перекинуть на територію Сирії броньований транспорт для захисту нафтових родовищ у північно-східній частині країни.

Про це розповів міністр оборони Марк Еспер, передає Politico

Еспер не вдавався в подробиці, проте зазначив, що "місія в Сирії залишається тим, з чого почалася місія в Сирії", тобто спрямованою на боротьбу з ІДІЛ.

"Ми зміцнюємо цю позицію. До неї увійдуть деякі механізовані сили", - сказав Еспер, коли його запитали про залишену військову присутність на півночі Сирії.

Деякі західні ЗМІ стверджують, що США розгортають танки. Однак під "механізованими силами" американські військові зазвичай мають на увазі як підрозділи, оснащені бойовими машинами Бредлі, так і танками Абрамс. Армійська бригада в Кувейті в свою чергу оснащена обома видами бронетехніки.

Зі слів Еспера також не було ясно, скільки військовослужбовців залишиться на нафтових родовищах або які типи транспортних засобів буде відправлено.

Направлення американських військових означатиме, що плани щодо скорочення американського контингенту в країні частково переглянули

Раніше у Міністерстві оборони Туреччини відзвітували про припинення військової операції "Джерело миру" проти курдів на півночі Сирії. Це сталося після підписання меморандуму між РФ та Туреччиною.

Нагадаємо, президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган розпочав давно заплановану військову операцію на північному сході Сирії в районі, який наразі контролюють курди. Цей крок став наслідком того, що президент США Дональд Трамп на вихідних повідомив, що американські війська будуть виведені з району і цього разу не захищатимуть курдів. Представники очолюваних курдами Сирійських демократичних сил вже заявили про те, що турецькі військові літаки почали атакувати регіон, створюючи "величезну паніку" серед людей.

Відео США зняли санкції із Туреччини, які впровадили через військову операцію в Сирії

Економічні обмеження протримались усього 9 днів. Їх ввели через наступ турецької армії на території Сирії, де проживають курди. Американські війська були їхніми союзниками в регіоні. Однак на початку жовтня президент США наказав армії відійти. Турецька влада називає курдів терористами.  

США зняли санкції із Туреччини, які впровадили через військову операцію в Сирії

Залиште свій коментар

Вибір редакції