Пентагон пообіцяв наростити військову потужність Грузії і країн Балтії

У Пентагоні вирішили, що лише сильні армії Грузії, країн Балтії, а також Угорщини і Хорватії зможуть допомогти в Афганістані.

Пентагон оголосив про плани реалізації програм по зміцненню збройних сил Грузії, країн Балтії, а також Угорщини і Хорватії.

За словами представника міноборони США, такі програм повинні сприяти збільшенню боєздатності армій цих країн, які повинні надати допомогу американцям у боротьбі з екстремістами в Афганістані.

Про плани Пентагону стало відомо практично одночасно з повідомленням про те, що американський та російський президенти досягли остаточних домовленостей щодо нового договору про СНО, який повинен бути підписаний восьмого квітня в Празі.

Як відомо, новий договір Росії та США про СНО буде діяти 10 років. У кожної з країн після підписання договору буде менше на 1550 боєголовок.

Цей договір повинен замінити договір по СНО-1, підписаний СРСР і США в Москві в липні 1991 року. До закінчення своєї дії (грудень 2009 року) договір СНО-1 серед іншого забороняє сторонам виробництво, випробування і розгортання балістичних ракет повітряного запуску і підводних пускових установок балістичних і крилатих ракет.

Читайте також:

Росія та США підпишуть договір про роззброєння в Празі 8 квітня

Саакашвілі пов'язав майбутнє Грузії з успіхами НАТО в Афганістані

Бурджанадзе: Грузія стоїть на порозі війни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: