Пентагон: Росія заздрить системі ПРО США

Голова Пентагону вважає, що Росія критикує систему ПРО США просто тому, що заздрить Америці.

Заперечення Росії проти американської системи протиракетної оборони пов'язані з тим, що Америка може дозволити собі створення такої системи, а Росія - ні.

Таке припущення зробив міністр оборони США Роберт Гейтс, виступаючи на слуханнях міжнародного комітету сенату конгресу США, присвячених новим договором з Росією щодо СНО.

"Це новітня глава в довгому-довгому списку російських заперечень проти наших програм у сфері ПРО. І я, якщо чесно, думаю, що особливо в 1970-х і 1980-х роках, а може бути, і зараз, це пов'язано з тим, що ми можемо собі це дозволити, а вони - ні ... І ми можемо побудувати, і будуємо гарну систему, а вони, може бути, не можуть", - сказав Гейтс.

"У нас велика програма в сфері ПРО, і ми будемо її реалізовувати в повному обсязі", - підкреслив міністр оборони США.

Зазначимо, що американські експерти засумнівалися в ефективності ракет Standard Missile-3 (SM-3), які США планують встановити у Східній Європі в безпосередній близькості від кордонів Росії. З'ясувалося, що вони не здатні перешкодити ворожому ракетному удару. Як вважають вчені, випробування проводилися Пентагоном за програмою, яка мала на меті приховати серйозні прорахунки, а ракета SM-3 також не вміє відрізняти боєголовку від інших об'єктів.

Читайте також:

Нова система ПРО виявилася неефективною проти ракет

Росія вимагає від США пояснень з приводу розміщення ПРО в Румунії

Вашингтон залишив Саакашвілі без американської ПРО

У Росії бояться, що американська ПРО з'явиться в Арктиці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: