Пентагон розірвав контракт з піарщиками війни в Афганістані

Офіційне формулювання свідчить, що контракт буде розірваний "заради блага уряду США".

Представники американського командування в Афганістані заявили про розрив контракту з піар-компанією, найнятою для оцінки висвітлення бойових дій в ЗМІ. Офіційне формулювання свідчить, що контракт буде розірваний "заради блага уряду США".

Діяльність вашингтонської фірми Rendon Group викликала скандал у журналістських колах, коли армійська газета Stars and Stripes розповіла про те, що піарники на замовлення Пентагону складають досьє на журналістів, які висвітлюють війну в Афганістані. Публікації класифікувалися як "позитивні", "нейтральні" і "негативні".

За даними Stars and Stripes, Rendon Group давала поради військовим, як уникнути негативних публікацій і домогтися сприятливого висвітлення дій американської армії в Афганістані. У Пентагоні заперечують, що використовували отримані дані для того, щоб вплинути на позицію журналістів або перешкодити критично налаштованим репортерам вести висвітлення бойових дій.

Офіційно контракт вартістю півтора мільйона доларів стосувався виконання робіт з медійного аналізу. Однак Stars and Stripes стверджує, що військові використовували досьє на журналістів, щоб маніпулювати ними.

Читайте також:

Пентагон оголосив про створення Кібервійська

Турецькі хакери проникли в Пентагон

Пентагон прийняв нову доктрину бомбувань в Афганістані

Пентагон відновить підготовку грузинської армії для відправки до Афганістану

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: